Om oss

 Affärsidé

Vår affärsidé bygger på att erbjuda ett komplett urval av ekonomiska tjänster och helhetslösningar för kundens ekonomiavdelning

Vårt team

_DSC0312-3.jpg

Ulf Nilsson

0730-88 51 11

031-19 44 41

ulf.nilsson@unexa.se

_DSC0277-2.jpg

Urban Jacobsson

0730-26 43 63

031-98 82 88

urban.jacobsson@unexa.se

_DSC0105-2.jpg

Sven A. Svensson

0725-16 60 68

sven.svensson@unexa.se

_DSC0237-2.jpg

Christian Bergsten

_DSC0480-2.jpg

Telma Kassai

0725-47 76 12

031-55 44 70

telma.kassai@unexa.se

_DSC0425-2.jpg

Mikael Berg

0706-83 53 00

031-68 35 33

mikael.berg@unexa.se

Företagslogga. Sköldformad svart figur med orange snirkligt U med ett streck över.

Agnes Laurell

_DSC0214-2.jpg

Annika Lindgård

0725-16 60 67

annika.lindgard@unexa.se

_DSC0559-2.jpg

Josefine Pettersson

0724-53 47 12

031-84 90 49

josefine.pettersson@unexa.se

_DSC0094-2.jpg

Mattias Bulun

_DSC0361-3.jpg

Felicia Frykman