Om oss

 Affärsidé

Vår affärsidé bygger på att erbjuda ett komplett urval av ekonomiska tjänster och helhetslösningar för kundens ekonomiavdelning

Vårt team

Ulf Nilsson

0730-88 51 11

031-19 44 41

ulf.nilsson@unexa.se

Vangel Ristovski

0768-37 41 11

031-19 44 56

vangel.ristovski@unexa.se

sven 4_edited.jpg

Sven A. Svensson

0725-16 60 68

sven.svensson@unexa.se

inloggning.jpg

Christian Bergsten

IMG-0b46960fe0f6e76ac980780193055fb2-V[1

Telma Kassai

0725-47 76 12

031-55 44 70

telma.kassai@unexa.se

Mikael Berg

0706-83 53 00

031-68 35 33

mikael.berg@unexa.se

Samanta Nilsson

0767-84 61 11

031-19 44 31

samanta.nilsson@unexa.se

inloggning.jpg

Annika Lindgård

0725-16 60 67

annika.lindgard@unexa.se

IMG-ff6b4a0bc11865954da58de10958d631-V[1

Josefine Pettersson

0724-53 47 12

031-84 90 49

josefine.pettersson@unexa.se

inloggning.jpg

Mattias Bulun

20180913_134439_edited.jpg

Urban Jacobsson

0730-26 43 63

031-98 82 88

urban.jacobsson@unexa.se

inloggning.jpg

Felicia Frykman